3. items
  5. Land

België België

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Leon Lommaert - Puerta Del Sol / Kempisch Landschap kopen? Bied vanaf 77!
Leon Lommaert (1904-1978) Belgisch Puerta Del Sol / Kempisch Landschap
Afmetingen54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 77
Dees De Bruyne - erotische tekening / naakt kopen? Bied vanaf 75!
Dees De Bruyne (1940-1998) Belgisch erotische tekening / naakt
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Broeder Max - Monnik kopen? Bied vanaf 850!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Monnik
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Broeder Max - Portret II kopen? Bied vanaf 150!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Portret II
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Broeder Max - Portret I kopen? Bied vanaf 150!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Portret I
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Alfred Duriau - Gille De Chin kopen? Bied vanaf 100!
Alfred Duriau (1877-1958) Belgisch Gille De Chin
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Roger Guerin - Art Deco steengoed vaas voorzien zoutglazuren stroomdecoratie kopen? Bied vanaf 10!
Roger Guerin (1896-1954) Belgisch Art Deco steengoed vaas voorzien zoutglazuren stroomdecoratie
Afmetingen33 x 20 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 275!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Lea Vanderstraeten - ZOMER kopen? Bied vanaf 450!
Lea Vanderstraeten (1929) Belgisch ZOMER
Afmetingen97 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Piet Mees - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Piet Mees Belgisch Landschap
Afmetingen89 x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Frans Hogenberg - Plattegrond van Zutphen uit atlas Ciritates Orbis Terrarum kopen? Bied vanaf 100!
Frans Hogenberg (1538-1590) Nederlands Belgisch Duits Plattegrond van Zutphen uit atlas Ciritates Orbis Terrarum
TechniekGravure
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Gaspar Bouttats - Kopergravure van Staveren kopen? Bied vanaf 25!
Gaspar Bouttats (1648-1695) Nederlands Belgisch Kopergravure van Staveren
TechniekGravure
Afmetingen20 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Gaston Quidousse - Landschap kopen? Bied vanaf 10!
Gaston Quidousse (1938-1998) Belgisch Landschap
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 265
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Vrouw Met Vogel kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw Met Vogel
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Rene Magritte - Zonder naam kopen? Bied vanaf 130!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Zonder naam
TechniekLitho
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130
James Ensor - Christus tussen dieven kopen? Bied vanaf 200!
James Ensor (1860-1949) Engels Belgisch Christus tussen dieven
TechniekLitho
Afmetingen39 x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Corneille - Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk
TechniekOffset
Afmetingen34.5 x 43 cm (h x b)
€ 30
Corneille - 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 40!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Huidig bod
€ 40
1 bieding
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
Gaston Quidousse - Huis in bos kopen? Bied vanaf 10!
Gaston Quidousse (1938-1998) Belgisch Huis in bos
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Bram Bogart - Geel. Blauw kopen? Bied vanaf 995!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Geel. Blauw
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Gaston Quidousse - Zwanen op rivier kopen? Bied vanaf 10!
Gaston Quidousse (1938-1998) Belgisch Zwanen op rivier
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Benjamin Van Oost - Gold,Silver kopen? Bied vanaf 500!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Gold,Silver
Afmetingen76 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Corneille - portrait imaginair 1982 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch portrait imaginair 1982
TechniekLitho
Afmetingen89 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Monique Muylaert - abstracte compositie (c9b) kopen? Bied vanaf 250!
Monique Muylaert (1946) Belgisch abstracte compositie (c9b)
TechniekKeramiek
Afmetingen41 x 41 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Dees De Bruyne - erotische tekening / naakt kopen? Bied vanaf 70!
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Maurice Pasternak - Man en vrouw (sc1) kopen? Bied vanaf 10!
Maurice Pasternak (1946) Belgisch Man en vrouw (sc1)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Herman Muys - verliefd op zijn kleur (sta2) kopen? Bied vanaf 495!
Herman Muys (1944) Belgisch verliefd op zijn kleur (sta2)
TechniekKeramiek
Afmetingen33 x 21 x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 15!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Hofbauer Red Byrds schaaltje
Afmetingen4 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht445 g
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie
Afmetingen73 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Renaat Bosschaert - geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Bosschaert (1938-2007) Belgisch geen titel
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Fabre - SEX, Fabre kopen? Bied vanaf 325!
Jan Fabre (1958) Belgisch SEX, Fabre
TechniekLitho
Afmetingen52 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Steve Locatelli - Dark. kopen? Bied vanaf 1095!
Steve Locatelli (1978) Belgisch Dark.
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen84 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.095
Corneille - 'Portrait d' un été kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Portrait d' un été
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Avi Kenan - Ballerina, gepolijst brons, op granieten basis, gedateerd 1981, no. 22/50 kopen? Bied vanaf 650!
Avi Kenan (1951) Belgisch Ballerina, gepolijst brons, op granieten basis, gedateerd 1981, no. 22/50
TechniekBrons
Afmetingen57 x 35 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650