Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel"
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou
Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)
Peter Vos - Ingelijste litho: Podargus Strigoides
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje
Ger Meinema - Expositie Singel 100 Art - groot olieverf - zonder titel - fraai ingelijst
Gubbels Helden - Keramische fontein. 3 delen
Lotti van der Gaag - Vrije compositie - Ingelijst - Handgesigneerd !!!
A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Hans Vanhorck - abstracte voorstelling met vrouwenfiguur
Charlotte Molenkamp - Litho, Vogel - Ingelijst
Bert Houweling - Foto, Santorini I - Ingelijst
Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame
Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010
Pierre Alechinsky - Water NYC - Grote litho, 1985
Pierre Alechinsky - Papillon - 1999
Pols Potten - Witte Hong Kong vaas
Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3)
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen
Imanol Marrodán - "Constelair"
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Cornelis Brandenburg - Zeedijk
Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956
Bram Bogart - Ceramic Sculpture
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen
Guy Vandenbranden - Abstracte compositie
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth
Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)