Hein Stork (1924-1993) Bospad in de winter
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 73 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 30
1 bieding