Piet Wiegman (II) (1930-2008)
Onbekend
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 29 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 45