GERO (1912)
tinnen theeservies, Theodorus Hooft, George Nilsson, Chris van der Hoef
Afmetingen | 18 x 19 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 461 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 80