Wobbe Alkema (1900-1984) Linosnede ingekleurd met aquarel -1958
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 11 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 295