Kurt Lob (1926-2015) Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 49