Fred van der Wal (1942)
Zonder titel
Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 40
De schildersgroep X65 was ontstaan uit de onvrede over het huidige kunstleven in Haarlem waar de twee kunstenaarsvereniging De Groep en Kunst Zij Ons Doel de dienst uitmaakten. Volgens de leden van X65 was er teveel sprake van vriendjespolitiek en leken de gesettelde kunstenaars ingeslapen.
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 63 x 155 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 72 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 78 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 105 x 135 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 91.5 x 117.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 32 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 71 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |