Fon Klement (1930-2000) Boardsnede, Penchant - Ingelijst
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 81.5 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 120
1 bieding