Willem Rasing - Herinnering aan EDITH PIAF
Gaston Quidousse - Huis in bos
Imanol Marrodán - Zonder titel (Identity Statements Series)
Peter Nieuwendijk - Paradijsvogel
Jaartal | 1972 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Voorstelling in zeer goede staat. Een watervlek onderaan het passe-partout | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter