Arno Bauman - Lily - Lelie-

Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!
Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!Arno Bauman - Lily - Lelie- kopen? Bied vanaf 75!
  • Arno Bauman (1953)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2004
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage1/1
Uniek ingelijste foto uit de Flower serie 2004. Er zijn in deze serie 11 soorten bloemen gefotografeerd. Deze foto genaamd Lily is nummer 6 en een uniek exemplaar

Het is de mooiste foto uit die serie!

De Nederlander Bauman heeft met zijn foto”s diverse internationale awards gewonnen; zijn foo”s zijn internationaal bekend en gewild

De foto is voorzien van een preegstempel waarmerk rechts onder in de hoek.

50 x 50 cm / 16.69 x 16.69 inches C-print op dibond, liquid gloss.

De foto en glaswerk zijn onbeschadigd. De lijst is licht beschadigd door transport vanuit het atelier.
Lijst lichte scheurtjes van de lak door transport/druk op de lijst tijdens transport.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 90,30

Arno Bauman (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Suul020
Lid sinds 2022
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
50 cm
50 cm
50 cm
50 cm