Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2011 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 27.5 x 20 cm (h x b) |
Passe-partout | 33.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amterdam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||