Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1944 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Niet beschadigd. Eenvoudig ingelijst. Waarschijnlijk de oorspronkelijke lijst met lichte ouderdomssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aarle-rixtel, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter