Pieter Fouquet - Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets
Els Devrieze - Bodies of water: Eva Péron
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |