Gesigneerde litho van de kunstenaar Eugene Brands (1913-2002)
gedrukt in een oplage van 100 stuks. Rechts is het werk gesigneerd in potlood met Brands en links 92/100. Papiermaat 38 x 30 cm (h x b). De litho is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest. Onderaan is een lijntje van de rode drukinkt zichtbaar.
Zeer Goed
Onderaan het papier is een lijntje van de rode drukinkt zichtbaar.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00