Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Techniek | Acryl |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 276 x 220 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het schilderij is door de schilder gemaakt in het huis waar het schilderij tot nu toe heeft gehangen. Het is destijds samen met hem bevestigd op de muur en is er nu vanaf gehaald vanwege een verhuizing. De gaatjes aan de rand van het schilderij zijn van de schroeven waarmee het schilderij wordt bevestigd. Er zijn een paar kleine beschadigingen die u kunt terugvinden op de foto's, verder is het schilderij in goede conditie. | |