Willem Rasing - Herinnering aan EDITH PIAF
Gaston Quidousse - Huis in bos
Imanol Marrodán - Zonder titel (Identity Statements Series)
Peter Nieuwendijk - Paradijsvogel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Beetje verkleuring rechtsonder (zie foto's) verder in goede staat . In moderne lijst | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland |