3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Villeroy en Boch - wandborden serie Schepen kopen? Bied vanaf 150!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans wandborden serie Schepen
Afmetingen2 x 19 cm (h x b)
Gewicht350 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 150
Georges Picard - Portret van een jongen mei 1928 kopen? Bied vanaf 650!
Georges Picard (1857-1943) Frans Portret van een jongen mei 1928
Afmetingen59 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
WXYZ - “50QDLT-1" Acryl op Frans bankbiljet FF50,- kopen? Bied vanaf 160!
WXYZ (1980) Frans “50QDLT-1" Acryl op Frans bankbiljet FF50,-
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1999
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Albert Lemant - man met meerdere verdiepen (c9b) kopen? Bied vanaf 145!
Albert Lemant (1953) Frans man met meerdere verdiepen (c9b)
TechniekCollage
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
WXYZ - 1D-Wxyz-8 - Uniek schilderij op bankbiljet van US $1 kopen? Bied vanaf 160!
WXYZ (1980) Frans 1D-Wxyz-8 - Uniek schilderij op bankbiljet van US $1
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Louis Favre - Creation de l'arlequin - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 65!
Louis Favre (1892-1956) Frans Nederlands Creation de l'arlequin - Kleurlitho
TechniekLitho
Afmetingen58 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Mathieu Mategot - Wandkapstok kopen? Bied vanaf 400!
Mathieu Mategot (1910-2001) Frans Hongaars Wandkapstok
Afmetingen32 x 60 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 400
Jean Dubuffet - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Jean Dubuffet (1901-1985) Frans 5 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
€ 60
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Arman - Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100 kopen? Bied vanaf 395!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Robert Lapoujade - L'adolescente kopen? Bied vanaf 40!
Robert Lapoujade (1921-1993) Frans L'adolescente
TechniekEts
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Alexis Gorodine - Tong kopen? Bied vanaf 25!
Alexis Gorodine (1944) Frans Tong
TechniekEts
Afmetingen52.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Alexis Gorodine - Gotcha kopen? Bied vanaf 25!
Alexis Gorodine (1944) Frans Gotcha
TechniekEts
Afmetingen53 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Louttre B. - B. LOUTTRE ,(JEAN MARC ANTOINE BISSIERE ) , 1926 - 2012 PARIS . Signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Louttre B. (1926) Frans B. LOUTTRE, (JEAN MARC ANTOINE BISSIERE), 1926 - 2012 PARIJS. Ondertekend .
TechniekLitho
Afmetingen34 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Pablo Picasso - PICASSOS ATELIER - VILLA CALIFORNIE CANNES 1955 kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans PICASSOS ATELIER - VILLA CALIFORNIE CANNES 1955
TechniekLitho
Afmetingen26.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 250
Mr. Strange - Nachtstop in de nacht kopen? Bied vanaf 70!
Mr. Strange (1964) Frans Nachtstop in de nacht
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jean Piaubert - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans ONGETITELD
TechniekLitho
Afmetingen22 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Gilles Robert de Vaugondy - Les Provinces-Unies des Pays Bas – 1751-1760 kopen? Bied vanaf 180!
Gilles Robert de Vaugondy (1688-1766) Frans Les Provinces-Unies des Pays Bas – 1751-1760
TechniekHandgekleurd
Afmetingen48 x 59 cm (h x b)
€ 180
Daniel Humair - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Daniel Humair (1938) Frans Abstracte compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Gilou Brillant - OHNE TITEL 1975 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Gilou Brillant (1935) Frans ZONDER TITEL ondertekend 1975.
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Rostislas Loukine - Russische boerenfamilie in het bos - kopen? Bied vanaf 555!
Rostislas Loukine (1904-1988) Frans Russisch Russische boerenfamilie in het bos -
Afmetingen69 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 555
Michel Ciry - l' enfant des villes kopen? Bied vanaf 45!
Michel Ciry (1919-2018) Frans l' enfant des villes
TechniekDroge Naald
Afmetingen41 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Michel Ciry - les roses kopen? Bied vanaf 45!
Michel Ciry (1919-2018) Frans les roses
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Michel Ciry - ma mère kopen? Bied vanaf 45!
Michel Ciry (1919-2018) Frans ma mère
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Leonor Fini - Leonor Fini kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini
TechniekLitho
Afmetingen68 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Frédéric De Haenen - Illustratie voor "Ma Sœur Zabette" kopen? Bied vanaf 245!
Frédéric De Haenen (1853-1928) Nederlands Frans Illustratie voor "Ma Sœur Zabette"
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Pierre Wemaëre - onbekend kopen? Bied vanaf 2200!
Pierre Wemaëre (1913-2010) Frans onbekend
Afmetingen80 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 2.200
Carole CARPIER - Bob, 2023 kopen? Bied vanaf 220!
Carole CARPIER (1978) Frans Bob, 2023
Afmetingen15 x 21 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht590 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Maurice de Vlaminck - Maurice de Vlaminck (naar) Schilderij - La Riviere Normande kopen? Bied vanaf 90!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans Maurice de Vlaminck (naar) Schilderij - La Riviere Normande
Afmetingen38 x 45.5 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 90
Karl Lagasse - Eén dollar zilver kopen? Bied vanaf 400!
Karl Lagasse (1981) Frans Eén dollar zilver
TechniekAluminium
Afmetingen39 x 17 cm (h x b)
Gewicht200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 650!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927
TechniekLitho
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Elyane Addari - Femme nue allongée kopen? Bied vanaf 225!
Elyane Addari (1936) Frans Naakte vrouw liggend
Afmetingen73 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Kees van Dongen - Serie van 3 boeken: A la recerche du temps perdu - 1947 kopen? Bied vanaf 550!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Serie van 3 boeken: A la recerche du temps perdu - 1947
TechniekHardcover
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
€ 550
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Gelb)" - Auflage 97 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 250!
Yaacov Agam (1928) Israëlisch Frans "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Afmetingen109 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Maurice Savin - WIEDERSEHEN in HERZLICHER UMARMUNG - Handsignierte OrigLithogr. kopen? Bied vanaf 75!
Maurice Savin (1894-1973) Frans WIEDERSEHEN in HERZLICHER UMARMUNG - Handsignierte OrigLithogr.
TechniekLitho
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Yves Lohe - Beeld van een jongen met grote bloem en strik kopen? Bied vanaf 175!
Yves Lohe (1947) Frans Beeld van een jongen met grote bloem en strik
TechniekBrons
Afmetingen19 x 11 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006 kopen? Bied vanaf 50!
Patrick Demarchelier (1943) Frans Naomi Campbell, 2006
TechniekC-Print
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 50