Peter Clarke (1929-2014)
Ingelijste tekening , Cockstand - Jim Holmes / Gerard Reve - 1975
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 30.5 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500