Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Terry O'Neill - Naomi Campbell
Hedi Slimane - “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||