Dit item is niet beschikbaar
Hedi Slimane - “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a