Dit item is niet beschikbaar
Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Ad Blok van der Velden - Mediterraans huis, olieverf op doek
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)