Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Ad Blok van der Velden - Mediterraans huis, olieverf op doek
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Brons |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Afmetingen | 18.2 x 6 x 23 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.