Zeer gedetailleerd schilderij van de Nederlandse Kunstenaar Nicolaas Johannes Roosenboom Het werk heeft vele jaren in het bezit van een gerenommeerde familie geweest, waarna het in 2023 op een openbare veiling te koop werd aangeboden. De restauratie heeft meer dan een half jaar in beslag genomen, zuiver maken van het doek, de verwijdering van de oude en aanbrengen van nieuwe verdoeking, vernieuwen van het spieraam en het vergulden van de originele lijst (kader). Voor de originaliteit kan u via kunstveiling een aanvraag indienen om het werk te bezichtigen. Zie ook de fotos die voor zich spreken.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België
koeriersdienst