Werner Moonen (1940-2011) zonder titel (lichamelijke oefeningen)
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 56 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150