Jos Gielen (1952) Onafscheidelijk
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 365 g |
€ 59
Lid sinds 2015 / Amstelveen, Nederland
18 aangeboden items / 324 verkochte items
Techniek | Brons |
Gewicht | 365 g |
Techniek | Aluminium |
Afmetingen | 24 x 8 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2130 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16 x 9 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 794 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 34 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3521 g |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 18 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 40 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 4 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2015 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 21.5 x 15 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2149 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 37 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1200 g |
Afmetingen | 8 x 29 x 29 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 25 x 25 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12 x 7 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 466 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1105 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 725 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16.5 x 6 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1160 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 18 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2700 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 23 x 20 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1365 g |