Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

108 aangeboden items / 1244 verkochte items

Rick Triest - Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek kopen? Bied vanaf 250!
Rick Triest (1989) Nederlands Grote & krachtige gemengde techniek (acryl en goudverf/aquarel) op doek
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Joke Struik - Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joke Struik (1946) Nederlands Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Franz Eggenschwiler - Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft - Fünf! (5) ursprüngliche Telefonzeichnungen kopen? Bied vanaf 125!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft - Fünf! (5) ursprüngliche Telefonzeichnungen
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Jan Montyn - Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€ kopen? Bied vanaf 90!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Rogier Willems - Groot realistisch olieverf "zelfportret met sigaret" -1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Rogier Willems (1969) Nederlands Groot realistisch olieverf "zelfportret met sigaret" -1994 - gesigneerd
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Riek Schagen - Grote gemengde techniek – abstracte compositie – gesigneerd & mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Riek Schagen (1913-2008) Nederlands Grote gemengde techniek – abstracte compositie – gesigneerd & mooi ingelijst
Afmetingen75 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 60
1 bieding
O.C. Hooymeijer - groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "danseres" fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
O.C. Hooymeijer (1958) Nederlands groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "danseres" fraai ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 170!
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
henry Wilkinson - Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
henry Wilkinson (1921-2011) Engels Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Albert Blitz (1938-2022) Nederlands Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd
Afmetingen60 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 90
Willem Gerrit van de Hulst - Sfeervol impressionistisch olieverf schilderij "moeder en kind aan het strand" kopen? Bied vanaf 650!
Willem Gerrit van de Hulst (1917-2006) Nederlands Sfeervol impressionistisch olieverf schilderij "moeder en kind aan het strand"
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Fon Klement - exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 280!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Fon Klement - exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg" kopen? Bied vanaf 250!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusief H.C. eigen boarddruk “Aquchant” 1985 met opdracht "voor goede zorg"
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Laetitia de Haas - 1974 - olieverf op karton "huis in heuvelachtig landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 130!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1974 - olieverf op karton "huis in heuvelachtig landschap" gesigneerd
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 130
Rob van Hoek - Fascinerende - gelaagde - gemengde techniek "nacht landschap" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Rob van Hoek (1957) Nederlands Fascinerende - gelaagde - gemengde techniek "nacht landschap" - gesigneerd
Afmetingen16 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 48
Kees Terlouw - Groot olieverf op doek schilderij "koeien in duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!
Kees Terlouw (1890-1948) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij "koeien in duinlandschap" gesigneerd
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Marlies Vonk - Grote kleuren zeefdruk "naked Geisha's" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Marlies Vonk (1955) Nederlands Grote kleuren zeefdruk "naked Geisha's" mooi ingelijst - gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Hans Gerritsen - Originele zwart-wit foto "introdans Gilles" (choreo hans Wiggers) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Hans Gerritsen Nederlands Originele zwart-wit foto "introdans Gilles" (choreo hans Wiggers) - gesigneerd
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Dorus Arts - Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT! kopen? Bied vanaf 190!
Dorus Arts (1901-1961) Nederlands Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT!
Afmetingen65 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Henk van Gemert - Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 190!
Henk van Gemert (1913-2002) Nederlands Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst
Afmetingen125 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 190
Paul van Eeden - Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT! kopen? Bied vanaf 160!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT!
Afmetingen85 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Theodor Werner - Fünfziger Jahre - auflage (100 ex) original Serigrafie - Komposition II signiert kopen? Bied vanaf 10!
Theodor Werner Duits Jaren vijftig - editie (100 ex) originele zeefdruk - Compositie II ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd kopen? Bied vanaf 670!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 670
Anton Heyboer - GROTE gemengde techniek (aquarel,pastel) "liefdespaar" - in orig. lijst kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands GROTE gemengde techniek (aquarel,pastel) "liefdespaar" - in orig. lijst
Afmetingen110 x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
Dirk Meesters (1899-1950) Nederlands Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220
Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 300!
Sebastiao Rodrigues (1954) Braziliaans Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer"
Afmetingen120 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Willem Stoop - Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- ! kopen? Bied vanaf 580!
Willem Stoop (1951) Nederlands Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- !
Afmetingen130 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 580
O.C. Hooymeijer - groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "portret" fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 630!
O.C. Hooymeijer (1958) Nederlands groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "portret" fraai ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 630
Pieter Starreveld - In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Starreveld (1911-1989) Nederlands In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst
TechniekLitho
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Barend Hendrik ter Weeme - Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Barend Hendrik ter Weeme (1880-1956) Nederlands Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 60
Bas van der Poll - GROTE iconografische ETS "constructed man" kleine oplage - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Bas van der Poll (1947) Nederlands GROTE iconografische ETS "constructed man" kleine oplage - fraai ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Laetitia de Haas - 1992 - olieverf op doek "CAFFÈ DEL TASSO BERGAMO" met opdracht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands 1992 - olieverf op doek "CAFFÈ DEL TASSO BERGAMO" met opdracht - gesigneerd
Afmetingen46 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 180!
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen80 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Paul Ritchie - Schots graficus (etser) - kleine oplage (25) Ets "Muslin landscape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Paul Ritchie (1948) Schots Schots graficus (etser) - kleine oplage (25) Ets "Muslin landscape" gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Hans van Norden - Grote, in 1986 geschilderde karikaturale aquarel "man alleen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands Grote, in 1986 geschilderde karikaturale aquarel "man alleen" gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Klaus Jürgen Fischer - Kunstakademie Düsseldorf - "Gruppe SYN" - 1963 Litho - Komposition - signiert kopen? Bied vanaf 34!
Klaus Jürgen Fischer (1930) Duits Kunstakademie Düsseldorf - "Gruppe SYN" - 1963 Litho - Komposition - signiert
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Yvonne Schot - 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne Schot (1944) Nederlands 1977 zeer kleine oplage (10) Litho "Duivenmelker en de kampioen" met opdracht
TechniekLitho
Afmetingen20 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Piet Schopping - Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Piet Schopping (1955) Nederlands Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Gerard Muller - Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Muller (1861-1929) Nederlands Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schetsmatige houtskool-tekening - lvrouwelijk naakt - gesigneerd Borras kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Schetsmatige houtskool-tekening - lvrouwelijk naakt - gesigneerd Borras
TechniekPotlood
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10