CGMKunst
  5. CGMKunst

CGMKunst

Lid sinds 2024 / ALKMAAR, Nederland

30 aangeboden items / 22 verkochte items

Pol Jong - Ets, Voorstelling getiteld “De Drinker”. kopen? Bied vanaf 35!
Pol Jong (1944) Nederlands Ets, Voorstelling getiteld “De Drinker”.
TechniekEts
Afmetingen37 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Litho, Titel, Sea Woman
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide" kopen? Bied vanaf 35!
Marcus van Hoorn (1947) Nederlands Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide"
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ray Poirier - PROVENCE / KLEURLITHO / 76x56cm / kopen? Bied vanaf 35!
Ray Poirier (1938) Frans PROVENCE / KLEURLITHO / 76x56cm /
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esto Stobinski (1938-2011) Duits Geometrisch abstract, zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, "Beach ".
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Zeefdruk, Flamenco kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zeefdruk, Flamenco
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster kopen? Bied vanaf 80!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Vrede van Münster
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Cals (1949) Nederlands litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190)
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Violiste". kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Zeefdruk. Titel, "Violiste".
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 100!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Afmetingen59 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Peter Klashorst - Zeefdruk, titel. "Cow Green ". kopen? Bied vanaf 40!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Zeefdruk, titel. "Cow Green ".
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Wendy Chazin - Litho, Stilleven met viool en vaas kopen? Bied vanaf 35!
Wendy Chazin Amerikaans Litho, Stilleven met viool en vaas
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Sam Middleton - Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 90!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst.
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Herman Brood - Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000. kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000.
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six Ladies at The Yellow Bar. kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six Ladies at The Yellow Bar.
Afmetingen40 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Herman Brood - Zeefdruk, Future lease kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, Future lease
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Loek Frenk - Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Loek Frenk (1939) Nederlands Zeefdruk, zonder titel
Afmetingen62 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Peter Diem - Zeefdruk, Bonte koe kopen? Bied vanaf 40!
Peter Diem (1945) Nederlands Zeefdruk, Bonte koe
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen101 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Rob Scholte - Zeefdruk, Polkadot, uit 1993 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Polkadot, uit 1993
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Peter Bes - Zeefdruk, titel, De ontmoeting kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk, titel, De ontmoeting
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Antje Veldstra - Houtdruk, Titel, Cascade kopen? Bied vanaf 40!
Antje Veldstra (1954) Nederlands Houtdruk, Titel, Cascade
Afmetingen68 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt. kopen? Bied vanaf 20!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Brecht - Zeefdruk uit 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Brecht (1953-2010) Nederlands Zeefdruk uit 1993
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40