Johan van den Berg (1939) Grijze dag aan zee no. I e.a.
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 21 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250