Lid sinds 2016 / Utrecht, Nederland
4 aangeboden items / 43 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Kunststof |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 97 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |