Rembrandt van Rijn - -after: Portrait of Andries de Graeff, Mayor of Amsterdam
Wouter Johan van Smorenburg - 3 paintings (ca 1900) of which 2 are unknown
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - Edition 150
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Style | Impressionist |
Subject | Portrait |
Framed | Framed |
Dimensions | 44 x 54 cm (h x w) |
Incl. frame | 70 x 78 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 3/500 |
Casper Faassen, litho Leonardo.
Afmeting werk H. 44 X B. 54 cm. ingelijst ,H. 70 X B. 78 cm
De litho is gesigneerd r.o.; nr 3/500.
Klein vouwtje in linker bovenhoek, bijna niet te zien.
(Leidschendam, 1975)
Casper Faassen heeft al vroeg een passie voor het ‘creëren’. Op zijn kinderkamer schildert hij tot verbazing van zijn ouders de Nachtwacht van Rembrandt op de muur. Na zijn middelbare school trekt Faassen, op zoek naar avontuur en inspiratie, door de V.S. Staten. Terug in Nederland studeert Faassen aan de UvA de wetenschap achter Marketing en Communicatie.
In zijn werk is het vooral emotie wat hem drijft. Dat is praktisch niet te onderwijzen, aldus Casper over zijn beslissing om geen kunstopleiding te volgen. Hij huurt een atelier in het kunstenaarscomplex ‘Tussen de Bogen’ in Amsterdam en ontwikkelt hier in vrijheid zijn schilderkunst verder. Faassens stijl hangt tussen impressionisme, realisme en meer abstracte stromingen. Hij experimenteert er flink op los met diverse technieken en materialen. Na verloop van tijd ontwikkelt Faassen, met name beïnvloed door zijn grote voorbeeld Pablo Picasso, een duidelijk herkenbare eigen stijl. Met altijd hét onderwerp der onderwerpen in de kunst, de vrouw, als uitgangspunt.
Condition | |||
Condition | Good | ||
er zit een klein vouwtje in de linker boven hoek bijna niet te zien, Zie foto,s | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Alkmaar, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||