Karel De Bauw - Landscape with plow horses
Hans van Eerd - Mixed media, Untitled
Eva Jorritsma-Thone - Baked child
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Een erg mooie Glicee met een een galerie verkoop waarde van € 2000 van:
Kunstenaar: Emile Bellet Titel: "Promenade"
Jaar: 2013 Techniek: Glicee in kleur op dik papier Hand gesigneerd: Gesigneerd met de hand Oplage: nummer 39 van de 450 Afmetingen: 61,5 cm bij 48,5 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)
Authenticiteit gegarandeerd door middel van een certificaat
Emile Bellet is geboren in jaar 1941 in de Provence Frankrijk. Emile begon op zijn vijfde te schilderen en hield op zijn 19 jaar zijn eerste expositie. Emile Bellet geniet wereldwijd aanzien en heeft dan ook in verschillende werelddelen geëxposeerd.
Verzendkosten
€12 - Nederland
€16 - België, Duitsland
€20 - Overige EU landen
Het kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden (PostNL). Het is op afspraak mogelijk om het werk af te halen. Omgeving Den Haag
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 2-11-2016 at 21:28 |
End time | 13-11-2016 at 21:28 |