Louis-Jacques Camerlinckx - Christ's head
Theo Humblet - thunderstorm over New York
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Zeer mooie ingelijste zeefdruk van Fenneke van der Elst
Fenneke van der Elst woont en werkt in Delft. Ze heeft haar opleiding gevolgd aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Ze vindt veel inspiratie in reizen, oude mozaïken en tuinen bij vervallen villa’s, en laat de warme kleuren daarvan terugkomen in haar werk.
Kunstwerk: ‘Tulpen’
Jaartal: 1998
Techniek: Zeefdruk
Afmetingen beeld: 22 cm x 22 cm (Blad/Lijst: 35 cm x 35 cm)
Nummer / Oplage: 1 / 20
Gesigneerd: Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar
Ingelijst: Ja, professioneel ingelijst met zuurvrij passe-partout en achter glas
Conditie: Onberispelijk (in nieuwstaat)
Galeriewaarde: 160 Euro
Ophalen: Bij met glas ingelijst werk wordt geadviseerd dit werk op te halen ivm mogelijke glasbreuk tijdens de verzending. Kunstwerken kunnen na afspraak (via email of telefoon) worden opgehaald in Den Haag; eventueel op NS-station CS Den Haag. U betaalt bij ophalen uiteraard geen extra kosten.
Verzenden: Bij verzending wordt het kunstwerk goed ingepakt (beschermend plastic, stevig karton, etc.). Kunstwerken kunnen daarbij aangetekend worden verzonden tegen betaling van de standaard TNT verzendkosten (op verzoek ook met Track & Trace). Ik geef hierbij als verkopende partij expliciet aan dat ik geen verantwoordelijkheid neem voor schade aan het kunstwerk of de inlijsting/glasplaat door behandeling van TNT post.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 15-11-2013 at 11:12 |
End time | 29-11-2013 at 11:12 |