Koen Vanmechelen - The Fighter
Gerard Prent - Oil on canvas (pasty painted) from the 'garden' series
Charlotte van Pallandt - Charlotte van Pallandt Arnhem 1898-1997 Noordwijk Zwei Friends
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1969 |
Technique | Wood/Linocut |
Support | Japanese Paper |
Style | Abstract |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 122 x 92 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Mooie, grote compositie van Guillaume Le Roy. Meerkleurige houtsnede op twee bladen, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘69), geen nummering kunnen ontdekken. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO; in goede conditie. Het werk bestaat uit twee aan elkaar verbonden bladen en is gevouwen op de scheidslijn van de twee bladen. Le Roy deed dit met meerdere werken op deze manier. Er zitten ook wel wat kreukjes in het blad (want japans papier) en een zorgvuldig gerestaureerd scheurtje rechtsonder. Dit alles niet storend want nauwelijks zichtbaar.
Afmetingen: 122cm x 92cm (geheel)
Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” , “een koning onder de grafici “,…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk”, "als graficus is er een steeds grotere ontwikkeling naar versobering en onthouding”
Condition | |||
Condition | Good | ||
Het werk bestaat uit twee aan elkaar verbonden bladen en is gevouwen op de scheidslijn van de twee bladen. Le Roy deed dit met meerdere werken op deze manier. Er zitten ook wel wat kreukjes in het blad (want japans papier) en een zorgvuldig gerestaureerd scheurtje rechtsonder. Dit alles niet storend want nauwelijks zichtbaar. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 22-3-2020 at 17:14 |
End time | 4-4-2020 at 20:30 |