Victor Adam - Picardy horses - precious hand-coloured lithograph in a precious frame
Gustavsberg - Swedish design - signed plate with hand-painted cyclamen
Marianne Haselhoff - Without title
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Lot divers werk: 11 werken in lijsten / panelen, 1 schetsboekje met ruim 30 schetsen en een map met 70 tekeningen, aquarellen, etsen, litho's en prenten.
Overwegend in goede staat, enkele werken op papier met sporen van ouderdom / beschadigingen.
Omschrijving:
2x foto van Hans Stakebleek van Afghaanse soldaat, op aluminium, 100x80 cm.
1x groot abstract schilderij op paneel
1x houtskooltekening van Else Rubens, gesigneerd (in lijst)
1x gouache / gemengde techniek gesigneerd 'De Haan 60' (in lijst)
1x 19e eeuwse aquarel van Hector Giacomelli, atelierstempel (in lijst)
1x gemonogrammeerde litho van Hollands landschap (in lijst)
1x ets met voorstelling van woud (in lijst, gesigneerd)
1x artdeco kleurpotlood tekening (in lijst)
1x afdruk met vuurtoren, gesigneerd met potlood (in lijst)
1x kleurrijke werk van de Tilburgse Joop Verhagen, gesigneerd, in lijst
1x schetsboekje van Leny IJserinkhuijsen (meer dan 30 schetsen)
Map werk onder andere origineel van Hans ter Braake (gesigneerd), 2x Julius Marius Ros (gesigneerd), A4 schetsen van Ernst Vijlbrief, 4 grote rijstpapier werken van Vijlbrief, gesigneerde ets uit 1960 en een uit 1970, antieke 19e eeuwse tekening (portret), met potlood gesigneerde en gedateerde litho, diverse ets / houtsnede afdrukken.
Dit werk wordt bij elkaar verkocht, gezien de hoeveelheid en het formaat kan het daarom alleen afgehaald worden.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 16-2-2016 at 14:38 |
End time | 21-2-2016 at 20:38 |