Herman Tulp - Oil on board, Large fish - Framed
Chris Wijnveldt - Oil on paper, Untitled - Framed
C.L. Dake - Scheveningen bomb barges
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Schitterende gouache van Joep de Bekker. Met potlood gesigneerd en gedateerd (’89) rechtsonder. In prachtige lijst, achter glas en passe-partout. In uitstekende staat.
Afmetingen: 82cm x 82cm (incl. lijst), 63cm x 63cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Josephus Johannes Maria (Joep) de Bekker (Tilburg 1935)
Illustrator, schilder, beeldhouwer. Joep de Bekker behoort bepaald niet tot het type schilders dat regelmatig spreekt van grootse ontdekkingen, of van successen die hij in de schilderkunst heeft geboekt. Integendeel. Je kunt hem in de schaduw stellen van uiteenlopende zwoegers als Bonnard, Benner, Giacometti, Morandi, Rothko en dichter bij huis, Jaap Hillenius. Schilders die het onderzoeken van de schilderkunst boven het bereiken van een eindresultaat plaatsen. Schilders die alles van zichzelf eisen en geven, een proces dat niet ophoudt op het moment dat ze de kwasten neerleggen. Schilderen is meer denken dan verf opbrengen.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 15-2-2016 at 15:18 |
End time | 27-2-2016 at 21:18 |