Karel De Bauw - Landscape with plow horses
Hans van Eerd - Mixed media, Untitled
Eva Jorritsma-Thone - Baked child
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
JOHN LENNON (1940-1980) -EMBRACE- 1968.
Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.
GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.
Materiaal: Litho in de offsettechniek op mooi papier.
Conditie: Als nieuw.
Verzendkosten: € 11,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 30-9-2015 at 20:21 |
End time | 8-10-2015 at 20:21 |