Willem den Ouden - 3 books, including a catalog raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Identity Promises Series)
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Martinus Josephus Nefkens 1866-1941 - Olieverf op linnen.
Martinus Nefkens ging al op jonge leeftijd werken bij een schildersbedrijf. Zijn artistieke aspiraties lagen echter hoger en hij schreef zich in bij de Antwerpse Tekenacademie.
Later werkte hij ook op het atelier en was leerling van de beroemde Haagse Schoolschilder H.W. Mesdag.
Hedrikhuizen 1866 - 1941 Ede
Nefkens woonde en werkte in Antwerpen, Amsterdam, Gorkum, Den Haag en Lunteren. Nefkens schilderde en aquarelleerde geheel in de trant van de Haagse School, voornamelijk landschappen en heidegezichten met schapen. De schaduw die de schilder op het huis heeft overgebracht geeft een bijzondere uitstraling aan dit schilderij. Om het doek is een nieuwe lijst professioneel aangebracht. Achter op het werk staat het jaartal 1939 met potlood geschreven (zie foto's). Schilderij verkeerd in goede staat. Afmeting schilderij: 29 cm breed, 38 cm hoog.
Afmeting inclusief lijst: 40 cm breed, 49 cm hoog. Om het schilderij zit een nieuwe lijst proffesioneeel aangebracht.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 30-11-2016 at 15:25 |
End time | 5-12-2016 at 21:35 |