Andy Warhol - Color offset lithograph MICK JAGGER from 2010
Ans Markus - Ans Markus screen print Ka
Henri de Toulouse-Lautrec - Travelling over land
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Gesigneerd werk Rudi Pillen (Moen, 6 januari 1931) is een Belgische kunstschilder. Hij stelde tentoon in verschillende Europese, Afrikaanse en Aziatische landen, alsook in de Verenigde Staten. De werken van Rudi Pillen zijn te zien in de meest vooraanstaande musea ter wereld. Eén van zijn werken is dagelijks te bewonderen in de luchthaven van Zaventem.
Olieverf 60/42
Het meest recente werk is te vinden in het Bangkok Thai Cultural Center Station waar een werk van 10 meter op 2 plechtig ingehuldigd werd door prinses Astrid en prins Lorentz van België.
"De mens staat centraal in mijn werk. De mens die nooit aan aarde of vooroordelen gebonden is, die als een vogel boven sektarisme zweeft, en geen rassenkleuren vertoont. Een tweede inspiratie is mijn bewondering voor de schoonheid van de dieren. Van de planten. Eenvoudigweg van het Leven!
Ik heb nooit de waarheid aanvaard van hen die dogma’s of revelaties opleggen, en zelden broederlijkheid ontdekt bij hen die er zo gemakkelijk over ‘spreken’. En het spijt me dit te moeten vaststellen. Het doet me pijn te zien dat de Goden en hun ‘vertegenwoordigers’ sedert het begin van het mensdom tweedracht zaaiden tussen de Mensen.
Er blijft de Loop op een harmonie tussen Wijsheid, Kracht en Schoonheid.
Er blijft een volharden van geloof in de Mensen.
Er blijft liefde voor de Vrijheid.
En het zoeken naar nieuwe lijnen en kleuren als kleine bijdrage tot het wegwerken van haat tussen mensen, tot het bestrijden van elke vorm van lijden, tot eerbied voor de natuur en tot het vinden van de wegen naar het licht."
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 1-2-2013 at 18:50 |
End time | 8-2-2013 at 18:50 |