Koen Vanmechelen - The Fighter
Gerard Prent - Oil on canvas (pasty painted) from the 'garden' series
Charlotte van Pallandt - Charlotte van Pallandt Arnhem 1898-1997 Noordwijk Zwei Friends
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Schilderij van Sebo Detmers
Schilder Sebo Detmers
School: Nederlands
Geboorteplaats/datum: Den Helder 1910-08-31
Plaats/periode van werkzaamheid: Soestdijk, (Baarn/Soest), Soest (Utrecht) 1969 - 1992
Kwalificatie:linosnijder, schilder, tekenaar
Onderwerp: bloemstillevens,landschappen
Lid van: Amersfoortse Kunstenaars Genootschap De Ploegh
Afmeting: 80X100 cm
Staat: zeer goed.
Olieverf op board
In gelijst , en hangklaar.
Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte. Natuurlijk elk doek is herkenbaar van mijn hand, je blijft uiteraard dezelfde, ook steeds dezelfde onderwerpen en toch is het nooit zoals de vorige keer. Een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer. Ik begin niet zomaar aan een schilderij. Technisch en geestelijk gaat er aan zo’n proces een bepaalde spanning vooraf. Verder is het een kwestie van noeste arbeid. En dat bevredigt mij het meest. Dat komt door mijn geaardheid en mijn boerenafkomst. Zo breng ik al mijn levenservaring en mijn opvattingen in mijn werk tot uiting.”
Shipment | |
Shipment | Due to its size or fragility, it is not possible to send this item via regular mail |
Guarantee | |
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
The seller takes full responsibility for this item. Kunstveiling only provides the platform to facilitate this transaction, which has to be settled directly with the seller. More information.
Pick up | Yes, possible |
Start time | 18-9-2020 at 16:30 |
End time | 29-12-2020 at 11:11 |