Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1900 to 1944 |
Wegens een niet betalende bieder, wordt dit schilderij nogmaals door ons aangeboden !
Gesigneerd : (toegeschr.aan Gerard Johan Staller 1880-1956)
Titel/Voorstelling : " Dronkaard op Rapenburg Amsterdam "
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : olieverf op board
Maten : 27 x 16 cm (board) en 38 x 2 (ingelijst)
Gesigneerd :
Conditie : goed
G.J. Staller werd in 1880 geboren in Amsterdam en woonde en werkte vrijwel zijn hele leven in deze stad. Hij kreeg zijn opleiding aan de Rijksacademie in de hoofdstad en schilderde daarna voornamelijk Amsterdamse stadsgezichten en volkstaferelen in de Joodse buurt rond het Waterlooplein en de Jordaan. Staller werd daarom wel de schilder van het Amsterdamse Joodse volksleven genoemd.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 11-4-2015 at 14:44 |
End time | 25-4-2015 at 14:44 |