Opgericht in 1927
De leden van De 8 (architectuur) waren opgeleid in de sfeer van de Amsterdamse School, maar ze keerden zich tegen de schortjesarchitectuur van de Amsterdamse School. Daarnaast zetten ze zich ook af tegen De Stijl. De 8 streefde naar een functionalistische bouwkunst, die voorzag in de behoeften van de samenleving.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |