3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Theo Niermeijer - Bloem 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Beeld / Object

Theo Niermeijer - Bloem 2000

€ 185
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Tekening / Aquarel

Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst!

€ 195
Ank van Pagee - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Ank van Pagee - zonder titel

€ 30
Wim van Liempt - Stilleven kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Wim van Liempt - Stilleven

€ 45
Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst)

€ 299
Ron van der Werf - Terra I kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Ron van der Werf - Terra I

€ 75
Ron van der Werf - RW 326 kopen? Bied vanaf 150!

Ron van der Werf - RW 326

€ 150
Ron van der Werf - RW 319 kopen? Bied vanaf 150!

Ron van der Werf - RW 319

€ 150
Goran Warff - Polar Ice candle holder kopen? Bied vanaf 20!
Glas / Keramiek

Goran Warff - Polar Ice candle holder

€ 20
Jef Diederen - Grote 1966 Lithografie op papier - + museum van Bommelboek - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Jef Diederen - Grote 1966 Lithografie op papier - + museum van Bommelboek - potloodgesigneerd

€ 60
Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd

€ 55
Miriam Slaats - Alle kennis komt voort uit onze zintuigen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Miriam Slaats - Alle kennis komt voort uit onze zintuigen - Ingelijst

€ 40
Willem Visser - Avondstemming in het dal kopen? Bied vanaf 160!

Willem Visser - Avondstemming in het dal

€ 160
Herman Brood - Blocks 2000 kopen? Bied vanaf 2750!

Herman Brood - Blocks 2000

€ 2.750
Pierre Alechinsky - "Crevette et salade" kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - "Crevette et salade"

Huidig bod
€ 250
1 bieding
Irénée Rochard - 3 vogels op een tak kopen? Bied vanaf 300!
Beeld / Object

Irénée Rochard - 3 vogels op een tak

€ 300
Dick Bruna - LIMITED EDITION - Loopauto Nijntje 60 jaar kopen? Bied vanaf 75!
Beeld / Object

Dick Bruna - LIMITED EDITION - Loopauto Nijntje 60 jaar

€ 75
Roger Raveel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Prenten & Uitgaves

Roger Raveel - Zonder titel

€ 250
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst

€ 575
Marion Visione - Primavera kopen? Bied vanaf 175!
Beeld / Object

Marion Visione - Primavera

€ 175
Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs. kopen? Bied vanaf 1800!
Grafiek (handgesigneerd)

Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.

€ 1.800
Lenneke Saraber - 3 linosnedes kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Lenneke Saraber - 3 linosnedes

€ 60
Karel Appel - A beast drawn man D. Laatste aanbieding aan bodemprijs. kopen? Bied vanaf 1200!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - A beast drawn man D. Laatste aanbieding aan bodemprijs.

€ 1.200
Jan Moerbeek - Geen titel kopen? Bied vanaf 400!

Jan Moerbeek - Geen titel

€ 400
Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen' kopen? Bied vanaf 1600!

Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen'

Huidig bod
€ 1.600
1 bieding
Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet' kopen? Bied vanaf 449!
Beeld / Object

Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet'

€ 449
Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond) kopen? Bied vanaf 949!
Beeld / Object

Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond)

€ 949
Eric Claus - Kijken-Denken-Doen kopen? Bied vanaf 190!
Beeld / Object

Eric Claus - Kijken-Denken-Doen

€ 190
Jasper Banen - Lente pracht kopen? Bied vanaf 295!

Jasper Banen - Lente pracht

€ 295
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Rooskens - litho; compositie - 1967

€ 275
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
Tekening / Aquarel

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap

€ 89
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 695!

Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)

€ 695
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!

Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)

€ 1.250
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)

€ 225
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Fatboy kopen? Bied vanaf 599!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Fatboy

€ 599
Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997

€ 575
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994 kopen? Bied vanaf 1195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994

Huidig bod
€ 1.195
1 bieding
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988

€ 275
Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016

€ 275
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - Ets: Gele morgenster

€ 450
Richard Smeets - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Richard Smeets - Ingelijste zeefdruk - 1998

€ 39
Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Fotografie

Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001

€ 295
Paul Blanca - grote C print: Commitment Giulia, from the 'Kristal' series, 2008 kopen? Bied vanaf 399!
Fotografie

Paul Blanca - grote C print: Commitment Giulia, from the 'Kristal' series, 2008

€ 399
Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 599!
Fotografie

Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012

€ 599
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 1995!
Fotografie

Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.

€ 1.995
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!

€ 225
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)

€ 1.450
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen

€ 450
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!) kopen? Bied vanaf 3995!
Prenten & Uitgaves

Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)

€ 3.995
Grafiek (handgesigneerd)

€ 275

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen