Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst!
Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst)
Goran Warff - Polar Ice candle holder
Jef Diederen - Grote 1966 Lithografie op papier - + museum van Bommelboek - potloodgesigneerd
Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd
Miriam Slaats - Alle kennis komt voort uit onze zintuigen - Ingelijst
Willem Visser - Avondstemming in het dal
Pierre Alechinsky - "Crevette et salade"
Irénée Rochard - 3 vogels op een tak
Dick Bruna - LIMITED EDITION - Loopauto Nijntje 60 jaar
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst
Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Lenneke Saraber - 3 linosnedes
Karel Appel - A beast drawn man D. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen'
Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet'
Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond)
Eric Claus - Kijken-Denken-Doen
Anton Rooskens - litho; compositie - 1967
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Fatboy
Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988
Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016
Charles Donker - Ets: Gele morgenster
Richard Smeets - Ingelijste zeefdruk - 1998
Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001
Paul Blanca - grote C print: Commitment Giulia, from the 'Kristal' series, 2008
Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!