Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Mr. Strange - De neushoorn van Salvador
Mr. Strange - Tegen een stroom in
Karel Appel - Big head Coming down
Karel Appel - ingelijste litho: Oiseau Hurlant - 1977
Karel Appel - litho: Three Heads - 1965 (nette lijst!)
Corneille - ingelijste litho: Oiseau bleu et rouge avec femme - 1995 (nette lijst!)
Lucebert - Ets: "Nachtmerrie" - 1967
Corneille - ingelijste litho: l'enchantement de l'été ( nette lijst!) - 1977
Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!)
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961
Constant - ets: zangles - 1982
Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998
Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!)
Corneille - Ingelijste litho - 2000
Anton Pieck - Ingelijste ets: binnenplaats slot Hohensalzburg (Zeer groot!) 1920
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Coup de foudre - 1993
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft
Gerd Arntz - Houtsnede: Abendfahrt - 1976
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)
Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965
Constant - litho : labyrismen - 1968 (uniek item met de hand gesigneerd!)
Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
Bram van Velde - Litho: Compositie
Rik van Iersel - Ingelijste zeefdruk: Please Violins - 1992(Nette lijst)
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Rotterdam - 1940
Charles Donker - ingelijste ets
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.
Erwin Olaf - Foto incl boek: "Own" luxe editie - 2011 (19 kg zwaar, 368 pagina's)
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!