Pierre Alechinsky Fraaie litho uit 1969. Oplage: 100 Nr: 71 Afm: blad 75,5x 54 cm beeld: 73x50 cm Handgesigneerd, getiteld en genummerd in potlood opBFK Rives papier. Beeld conditie goed. Op witrand rondom lichte verkleuring van waarschijnlijk vorige inlijsten. Onder tekst "crevette et salade" kleine scheurtjes/oneffenheden( zie foto)Nauwelijks zichtbaar. Op achterzijde tape. kleuren kunnen iets afwijken van de foto.
Redelijk
Zoals omschreven in tekst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25
Extra