Remi De Pillecijn (1921-1986)
Persoonen
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 41.7 x 31.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25