3. items
  5. Land

België België

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Remi De Pillecijn - Persoonen kopen? Bied vanaf 25!
Remi De Pillecijn (1921-1986) Belgisch Persoonen
Techniek Houtskool
Afmetingen 41.7 x 31.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief kopen? Bied vanaf 450!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch 6 wijnglazen Berncastel motief
Afmetingen 25 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 450
Roger Hebbelinck - Dom te Utrecht kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Dom te Utrecht
Techniek Gravure
Afmetingen 62.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Gaston Schuermans - In het atelier kopen? Bied vanaf 60!
Gaston Schuermans (1891-1967) Belgisch In het atelier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen kopen? Bied vanaf 25!
Remi De Pillecijn (1921-1986) Belgisch Mijn werkers jongen
Techniek Houtskool
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Leopold Plomteux - Ongekend kopen? Bied vanaf 550!
Leopold Plomteux (1920) Belgisch Ongekend
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Gaston Schuermans - Twee jonge boerenknechten kopen? Bied vanaf 60!
Gaston Schuermans (1891-1967) Belgisch Twee jonge boerenknechten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Frans Masereel - Mijn land kopen? Bied vanaf 25!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch Mijn land
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 19.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Val-Saint-Lambert - Vaas begin jaren 1970 kopen? Bied vanaf 150!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Vaas begin jaren 1970
Afmetingen 25 x 20 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
€ 150
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
€ 55
Hannes D'Haese - 'Money will come, money will go....' kopen? Bied vanaf 299!
Hannes D'Haese (1965) Belgisch 'Money will come, money will go....'
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 299
Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Fred Bervoets (1942) Belgisch Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Henri Quittelier - Uccle, la Ferme Rose vue du Galgenberg 1946 kopen? Bied vanaf 65!
Henri Quittelier (1884-1980) Belgisch Uccle, la Ferme Rose vue du Galgenberg 1946
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Henri Quittelier - Le Sur Hiver kopen? Bied vanaf 75!
Henri Quittelier (1884-1980) Belgisch Le Sur Hiver
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Henri Quittelier - Saint Job Vieux cabaret kopen? Bied vanaf 65!
Henri Quittelier (1884-1980) Belgisch Saint Job Vieux cabaret
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Marcel Cockx - Mcockx kopen? Bied vanaf 175!
Marcel Cockx (1930-2007) Belgisch Mcockx
Techniek Olieverf
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Roger Hebbelinck - Pont du cheval kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Pont du cheval
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Kamagurka - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 99!
Kamagurka (1956) Belgisch Litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 99
Corneille - ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille - Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973) kopen? Bied vanaf 230!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 230
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Gerard Gaudaen - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Corneille - Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 700!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 135 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Corneille - Litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Rose Tropique - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Corneille - Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Ivo Damme - Houtgravure met een gedicht: Sonet - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Ivo Damme (1932) Belgisch Houtgravure met een gedicht: Sonet - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Guy Van Assche - Ets: "Elementair" - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Guy Van Assche (1963) Belgisch Ets: "Elementair" - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Corneille - ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!)
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Rik Canty - Olieverf op doek, Hoeve langs de Leie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rik Canty (1939) Belgisch Olieverf op doek, Hoeve langs de Leie - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 37.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Faience Hubert Bequet - Grote soepterrine met onderschotel kopen? Bied vanaf 60!
Faience Hubert Bequet (1934-1963) Belgisch Grote soepterrine met onderschotel
Afmetingen 24 x 23 x 37 cm (h x b x d)
Gewicht 2200 g
€ 60
Martin R. Baeyens - Zeefdruk: Flatneurose - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zeefdruk: Flatneurose - 1976
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Hugo Claus - Verschijningen kopen? Bied vanaf 90!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Verschijningen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90