3. items
  5. Land

BelgiëBelgië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Er worden 450 kunstwerken aangeboden
Juan Kiti - Kalender 2003 kopen? Bied vanaf 1!
Juan Kiti - Kalender 2003Fotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal2003
TechniekPolaroid
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Silvain - Kalender en catalogus 1997 kopen? Bied vanaf 25!
Christian Silvain - Kalender en catalogus 1997Fotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal1997
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes D'Haese - Poes i love you kopen? Bied vanaf 125!
Hannes D'Haese - Poes i love youBeeld / Object

Geplaatst doorJunta

TechniekKunststof
Afmetingen33 cm x 11 cm x 27 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hannes D'Haese - Pinguin i love you kopen? Bied vanaf 125!
Hannes D'Haese - Pinguin i love youBeeld / Object

Geplaatst doorJunta

Jaartal2022
TechniekKunststof
Afmetingen42 cm x 19 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Snoek (ps.) - Frankenstein, nagelaten gedrichten kopen? Bied vanaf 199!
Paul Snoek (ps.) - Frankenstein, nagelaten gedrichtenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWantje

Jaartal1973
TechniekHandgekleurd
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Denkens - Adam en Eva op het matje. kopen? Bied vanaf 90!
Herman Denkens - Adam en Eva op het matje.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRobur

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!
Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmtSchilderij

Geplaatst doorLquappe70

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jules De Ranter - 3 Unieke werken - in mooie lijsten kopen? Bied vanaf 50!
Jules De Ranter - 3 Unieke werken - in mooie lijstenSchilderij

Geplaatst doortien

Afmetingen80 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kamagurka - Artprints small Hero kopen? Bied vanaf 150!
Kamagurka - Artprints small HeroFotografie

Geplaatst doorFabiogianelli

TechniekDigitale Print
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Clarot - vissersboten in de haven van Blankenberge kopen? Bied vanaf 400!
Rene Clarot - vissersboten in de haven van BlankenbergeSchilderij

Geplaatst doorGerlachus

Jaartal1931
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Victor Dolphyn - Luministich Landschap in verte koeien kopen? Bied vanaf 150!
Victor Dolphyn - Luministich Landschap in verte koeienSchilderij

Geplaatst doortopart_design

Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Karel De Bauw - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Karel De Bauw - LandschapSchilderij

Geplaatst doormiratrenson

Afmetingen95.5 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Romain Steppe - Segelschiff auf offener See, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!
Romain Steppe - Segelschiff auf offener See, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmtSchilderij

Geplaatst doorLquappe70

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Delphine Boël - Vaas 'Love' In originele verpakking met certificaat kopen? Bied vanaf 69!
Delphine Boël - Vaas 'Love' In originele verpakking met certificaatGlas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Marèse Pragt - zonder titel (Marilyn Monroe) kopen? Bied vanaf 29!
Marèse Pragt - zonder titel (Marilyn Monroe)Schilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Joseph Pauwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 149!
Henri Joseph Pauwels - zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen85 cm x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Kleurenlitho Vieux pont a Bruges kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck - Kleurenlitho Vieux pont a BrugesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen25.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Emile Jespers - gips buste beeld van een jong meisje, gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 600!
Emile Jespers - gips buste beeld van een jong meisje, gesigneerd en gedateerdBeeld / Object

Geplaatst doormodernart

Jaartal1913
TechniekGips
Afmetingen36 cm x 25 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht3880 g
GesigneerdHandgesigneerd
Pol Mara - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 900!
Pol Mara - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen120 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!
Roger Raveel - Wijnbox limited edition3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorFabiogianelli

TechniekOverig
Afmetingen40 cm x 30 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 2250!
Panamarenko - vliegend eilandBeeld / Object

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2004
Afmetingen26 cm x 87 cm x 87 cm (h x b x d)
Gewicht10000 g
Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - chat retrant dans la danseGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1992
Afmetingen77 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 475!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Panamarenko - 'Vliegend Eiland' - bouwdoos kopen? Bied vanaf 1250!
Panamarenko - 'Vliegend Eiland' - bouwdoosBeeld / Object

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2014
TechniekKunststof
Afmetingen8 cm x 54 cm x 54 cm (h x b x d)
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1974
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Inventions / R (Groot) kopen? Bied vanaf 170!
Jan Bollaert - Inventions / R (Groot)Schilderij

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Floris Jespers - prachtig 2 in 1 kopen? Bied vanaf 1500!
Floris Jespers - prachtig 2 in 1Schilderij

Geplaatst doorthelau

Jaartal1955
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfons Van Meirvenne - Maria met kind Jezus. kopen? Bied vanaf 275!
Alfons Van Meirvenne - Maria met kind Jezus.Schilderij

Geplaatst doorTieran

Jaartal1948
Afmetingen67 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Cies Cosijns - HOUTSKOOLTEKENING DORPLANDSCHAP kopen? Bied vanaf 148!
Cies Cosijns - HOUTSKOOLTEKENING DORPLANDSCHAPTekening / Aquarel

Geplaatst doorfreedom

TechniekHoutskool
Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Steve Locatelli - Dygnyty kopen? Bied vanaf 1250!
Steve Locatelli - DygnytyGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordh135078

TechniekOffset
Afmetingen103 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfons Van Meirvenne - Zangvogel op tak. kopen? Bied vanaf 200!
Alfons Van Meirvenne - Zangvogel op tak.Schilderij

Geplaatst doorTieran

Jaartal1998
Afmetingen31.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Corneille - Print, Naakten kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Print, NaaktenPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekComputerprint
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekComputerprint
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Print / Foto, Staand naakt kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Print / Foto, Staand naaktPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekComputerprint
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk. Titel, "La Femme et l'oiseau de Maastricht" kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - Zeefdruk. Titel, "La Femme et l'oiseau de Maastricht"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Geertsen - " Kathedraal " kopen? Bied vanaf 35!
Henri Geertsen - " Kathedraal "Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloeluik

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gilbert Swimberghe - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 1950!
Gilbert Swimberghe - Geometrische compositieSchilderij

Geplaatst doorart_vde

Jaartal1974
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ivo Damme - 6 vrouwelijk naakten als Ex Libris kopen? Bied vanaf 52!
Ivo Damme - 6 vrouwelijk naakten als Ex LibrisGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOrlandof

Afmetingen11 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le vulcan en Fete kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Le vulcan en FeteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1984
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst