3. Volledig aanbod
  5. Grafiek na 1900

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

filters 1
Er worden 4345 kunstwerken aangeboden
Oldrich Kulhanek - contact kopen? Bied vanaf 165!

Oldrich Kulhanek - contact

Geplaatst dooruser

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Samuel Jessurun de Mesquita - Litho: Fantasie kopen? Bied vanaf 350!

Samuel Jessurun de Mesquita - Litho: Fantasie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Litho: man in verstild landschap - 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Metten Koornstra - Litho: man in verstild landschap - 1976

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy Belinfante - Ets: "Strand" + Gesigneerd boek - 1981 kopen? Bied vanaf 100!

Willy Belinfante - Ets: "Strand" + Gesigneerd boek - 1981

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Klaasse - Litho: "Ren" - 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Piet Klaasse - Litho: "Ren" - 1973

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lucebert - Kleurrijke zeefdruk: en hij opende hem de ogen - 1973 kopen? Bied vanaf 199!

Lucebert - Kleurrijke zeefdruk: en hij opende hem de ogen - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen55.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!

Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1966
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout van Heusden - Ets: abstract kopen? Bied vanaf 55!

Wout van Heusden - Ets: abstract

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Litho: Oude visser II kopen? Bied vanaf 45!

Frederika Broeksmit - Litho: Oude visser II

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy kopen? Bied vanaf 55!

Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hendrix - Zeefdruk: Serie grafie - 1975 kopen? Bied vanaf 60!

Jan Hendrix - Zeefdruk: Serie grafie - 1975

Jaartal1975
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George Degenhart - Zwangere vrouw - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

George Degenhart - Zwangere vrouw - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
Afmetingen22 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Barney de Krijger - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Barney de Krijger - Zeefdruk - 1988

Jaartal1988
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Draakje (2) 1/7 kopen? Bied vanaf 25!

Ad van Riel - Draakje (2) 1/7

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1996
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arja van den Berg - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 49!

Arja van den Berg - Ets - 1988

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963 kopen? Bied vanaf 50!

Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Claude Mars - Vase Fleuri kopen? Bied vanaf 20!

Claude Mars - Vase Fleuri

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Klaasse - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Piet Klaasse - Litho - 1984

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Cornelis Brandenburg - Ets: slatuintjes Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Cornelis Brandenburg - Ets: slatuintjes Amsterdam

TechniekEts
Afmetingen16.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Litho uit 2000 (Cuba) kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - Litho uit 2000 (Cuba)

Geplaatst doorhans44

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen95 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1990

Jaartal1990
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Sirach - Surrealistisch werk unicaat uit 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Peter Sirach - Surrealistisch werk unicaat uit 1973

Geplaatst doorhans44

Jaartal1973
Afmetingen57 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Berserik - ets: Bloem - oplage slechts 15 stuks kopen? Bied vanaf 60!

Herman Berserik - ets: Bloem - oplage slechts 15 stuks

TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Humphrey Bennett - Litho: Lama's kopen? Bied vanaf 45!

Humphrey Bennett - Litho: Lama's

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ria Exel - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!

Ria Exel - Ets/aquatint

Jaartal1961
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hendrix - Gemengde techniek: Apuntes, Juan Excutia - 1978 kopen? Bied vanaf 99!

Jan Hendrix - Gemengde techniek: Apuntes, Juan Excutia - 1978

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Franse - Litho: Proefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 55!

Kees Franse - Litho: Proefdruk - 1977

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(E)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(E)- 1990

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willem Nijs - Ets: Uitzicht op een ruineuze stad met tempels kopen? Bied vanaf 60!

Willem Nijs - Ets: Uitzicht op een ruineuze stad met tempels

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Chris de Bueger - Zeefdruk: Gelijktijdig kopen? Bied vanaf 35!

Chris de Bueger - Zeefdruk: Gelijktijdig

Afmetingen66 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Litho - 1957 kopen? Bied vanaf 55!

Wim Motz - Litho - 1957

TechniekLitho
Afmetingen46.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Kleurenlitho: De pijl kopen? Bied vanaf 35!

Hannes Postma - Kleurenlitho: De pijl

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brigitte Coudrain - ets: kerk kopen? Bied vanaf 50!

Brigitte Coudrain - ets: kerk

TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1992 kopen? Bied vanaf 45!

Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1992

Geplaatst doorhans44

Jaartal1992
Afmetingen46 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Prachtige litho uit 2002 HC kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - Prachtige litho uit 2002 HC

Geplaatst doorhans44

Jaartal2002
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leonor Fini - Scène de théâtre kopen? Bied vanaf 25!

Leonor Fini - Scène de théâtre

TechniekEts
Afmetingen67 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - Uilen kopen? Bied vanaf 60!

Anton Vrede - Uilen

Geplaatst doorPablo1976

Jaartal1990
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Guillaume Le Roy - Geen titel kopen? Bied vanaf 85!

Guillaume Le Roy - Geen titel

Geplaatst doorPablo1976

Jaartal1986
Afmetingen93 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Prachtig Abstract werk uit 1992 Cobra kopen? Bied vanaf 45!

Hans Meyer Petersen - Prachtig Abstract werk uit 1992 Cobra

Geplaatst doorhans44

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Jayat - Il fut un temps kopen? Bied vanaf 25!

Sandra Jayat - Il fut un temps

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Jansen - Landschap met bomen. kopen? Bied vanaf 45!

Willem Jansen - Landschap met bomen.

Geplaatst doorNjoyart

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Prachtig Abstract werk uit 1994 Cobra kopen? Bied vanaf 50!

Hans Meyer Petersen - Prachtig Abstract werk uit 1994 Cobra

Geplaatst doorhans44

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Poortenaar - Gateway of St. Bartholomew the great London. kopen? Bied vanaf 50!

Jan Poortenaar - Gateway of St. Bartholomew the great London.

Geplaatst doorNjoyart

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1990 kopen? Bied vanaf 75!

Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1990

Geplaatst doorhans44

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!

Peter Paone - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erik Loman - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Erik Loman - Zonder titel.

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - prachtige litho uit 1981 !! kopen? Bied vanaf 300!

Corneille - prachtige litho uit 1981 !!

Geplaatst doorhans44

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
David Hughes - Twee oude heren bij een koe. kopen? Bied vanaf 79!

David Hughes - Twee oude heren bij een koe.

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred Sieger - Prachtig Abstract werk uit 1982 kopen? Bied vanaf 40!

Fred Sieger - Prachtig Abstract werk uit 1982

Geplaatst doorhans44

Jaartal1982
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst