3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7283 kunstwerken aangeboden
Dan - 220932 - African Mask from the Dan People - Liberia. kopen? Bied vanaf 45!
Dan - 220932 - African Mask from the Dan People - Liberia.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen58 cm x 29 cm x 19 cm (h x b x d)
Hans Willems - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Hans Willems - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen81 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Luba - 220332 - Tribal used African mask from the Luba - Congo. kopen? Bied vanaf 65!
Luba - 220332 - Tribal used African mask from the Luba - Congo.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen35 cm x 26 cm x 16 cm (h x b x d)
Ethiopie - 210925 -Silver alloy Ethiopian Coptic priest hand Cross - Ethiopia. kopen? Bied vanaf 65!
Ethiopie - 210925 -Silver alloy Ethiopian Coptic priest hand Cross - Ethiopia.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekZilver
Afmetingen30 cm x 9 cm x 2 cm (h x b x d)
Dogon - 221059 - Rare & Old African Gela Guere Warrior Horn mask - Iv. Coast kopen? Bied vanaf 75!
Dogon - 221059 - Rare & Old African Gela Guere Warrior Horn mask - Iv. CoastEtnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

Afmetingen36 cm x 22 cm x 22 cm (h x b x d)
Meinert Volkers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Meinert Volkers - Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

TechniekHoutskool
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yombe - 200946 - Antique Tribaal African Yombe statue - Congo. kopen? Bied vanaf 290!
Yombe - 200946 - Antique Tribaal African Yombe statue - Congo.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen48 cm x 26 cm x 21 cm (h x b x d)
Punu - 211032 - African Old mask from the Punu, Gabon kopen? Bied vanaf 45!
Punu - 211032 - African Old mask from the Punu, GabonEtnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen34 cm x 21 cm x 21 cm (h x b x d)
Yoruba - 210114 - Large 129 cm couple RARE African Yoruba statues - Nigeria. kopen? Bied vanaf 450!
Yoruba - 210114 - Large 129 cm couple RARE African Yoruba statues - Nigeria.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen129 cm x 41 cm x 38 cm (h x b x d)
Henk Eikenaar - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk Eikenaar - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1994
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: Amor kopen? Bied vanaf 19!
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: AmorGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen30.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Chinees klokje met bloeiende elzentak kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Chinees klokje met bloeiende elzentakGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekLitho
Afmetingen25.2 cm x 24.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emile Jespers - gips buste beeld van een jong meisje, gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 600!
Emile Jespers - gips buste beeld van een jong meisje, gesigneerd en gedateerdBeeld / Object

Geplaatst doormodernart

Jaartal1913
TechniekGips
Afmetingen36 cm x 25 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht3880 g
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - Het dier .Schilderij

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen68 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!
Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down UnderGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer - De oervogel .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pol Mara - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 900!
Pol Mara - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen120 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo  l' Herminez - Prachtige aquarel laan met bomen. kopen? Bied vanaf 20!
Theo l' Herminez - Prachtige aquarel laan met bomen.Tekening / Aquarel

Geplaatst doortien

Jaartal1946
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Kerkhoff - Huisjes aan het Geldelooze pad, Haarlem + 3 andere kopen? Bied vanaf 70!
Gerard Kerkhoff - Huisjes aan het Geldelooze pad, Haarlem + 3 andereTekening / Aquarel

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1907
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k bicolor gouden ring bezet met briljant en single cut geslepen diamanten kopen? Bied vanaf 210!
14k bicolor gouden ring bezet met briljant en single cut geslepen diamantenSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.69 cm x 0.55 cm (h x b)
Gewicht2.2 g
GesigneerdZonder keur
Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!
Roger Raveel - Wijnbox limited edition3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorFabiogianelli

TechniekOverig
Afmetingen40 cm x 30 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdSignatuur meegedrukt
14k geel gouden oorknoppen bezet met topaas en single cut geslepen diamant kopen? Bied vanaf 155!
14k geel gouden oorknoppen bezet met topaas en single cut geslepen diamantSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.3 cm x 0.78 cm (h x b)
Gewicht3.3 g
GesigneerdZonder keur
Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!
Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen)Schilderij

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1993
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philip Vencken - "Figure in a Landscape" kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken - "Figure in a Landscape"Schilderij

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal2009
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Noor Bos - Marvelo 2001 - ingelijst - 21095 kopen? Bied vanaf 25!
Noor Bos - Marvelo 2001 - ingelijst - 21095Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLinda00509

Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Mooie zeefdruk "the light within" kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vanhorck - Mooie zeefdruk "the light within"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dan Erceanu - Zwillinge kopen? Bied vanaf 69!
Dan Erceanu - ZwillingeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Rozendaal - Vijfhoekige ''Coquille'' schaal kopen? Bied vanaf 50!
Willem Rozendaal - Vijfhoekige ''Coquille'' schaalGlas / Keramiek

Geplaatst doorGraphicArt

Jaartal1937
Afmetingen5.5 cm x 33 cm (h x b)
Gewicht1577 g
GesigneerdOngemerkt
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Het meisje met de parel groot kopen? Bied vanaf 599!
Peter Klashorst - Het meisje met de parel grootSchilderij

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2022
Afmetingen122 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
18k witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant 0.20 ct kopen? Bied vanaf 260!
18k witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant 0.20 ctSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.4 cm x 0.4 cm (h x b)
Gewicht1.2 g
GesigneerdNederlands keur
Mohammed Quraish - abstract werk op geschept papier in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 80!
Mohammed Quraish - abstract werk op geschept papier in nieuwe lijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen59 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fritz Wotruba - litho "Drei in den Raum gestaffelte Figuren" kopen? Bied vanaf 90!
Fritz Wotruba - litho "Drei in den Raum gestaffelte Figuren"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMu123

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
BWG gele slot aan een collier met malachiet kralen en gele ballen kopen? Bied vanaf 1000!
BWG gele slot aan een collier met malachiet kralen en gele ballenSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen5.1 cm x 7.0 cm (h x b)
Gewicht61.8 g
GesigneerdNederlands keur
Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!
Per Kirkeby - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMu123

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 2250!
Panamarenko - vliegend eilandBeeld / Object

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2004
Afmetingen26 cm x 87 cm x 87 cm (h x b x d)
Gewicht10000 g
Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarel kopen? Bied vanaf 60!
Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorLawrence

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mohammed Quraish - Abstract werk in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 80!
Mohammed Quraish - Abstract werk in nieuwe lijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Mutsers - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Mutsers - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
18k witgouden oorhangers met chrysopaas kopen? Bied vanaf 320!
18k witgouden oorhangers met chrysopaasSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen3.1 cm x 0.83 cm (h x b)
Gewicht5.1 g
GesigneerdZonder keur
Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - chat retrant dans la danseGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1992
Afmetingen77 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dana Andreev - Whisper kopen? Bied vanaf 125!
Dana Andreev - WhisperGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFrank59

Jaartal2003
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen85 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!
Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazenGlas / Keramiek

Geplaatst doorStationsider

Afmetingen18 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Dana Andreev - Passante kopen? Bied vanaf 60!
Dana Andreev - PassanteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFrank59

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst