3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8158 kunstwerken aangeboden
Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972 kopen? Bied vanaf 95!

Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - Rode roos kopen? Bied vanaf 45!

Richard Smeets - Rode roos

Geplaatst doorkickie

Jaartal2005
Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Room - Vuurtoren – Bornrif – Ameland kopen? Bied vanaf 55!

Frans Room - Vuurtoren – Bornrif – Ameland

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat kopen? Bied vanaf 65!

Arty Grimm - Zonder Titel – handgesigneerde zeefdruk AP – groot formaat

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1991
Afmetingen111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Hessel Brolsma - aquarel van rivierlandschap - 21533 kopen? Bied vanaf 125!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel van rivierlandschap - 21533

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes kopen? Bied vanaf 150!

Keith Haring - x Uniqlo porselein servies: bordjes en kopjes

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

TechniekVaria
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ru van Rossem - Ets/aquatint - Kerstkaart 1966 - 21037 kopen? Bied vanaf 95!

Ru van Rossem - Ets/aquatint - Kerstkaart 1966 - 21037

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Arty Grimm - Rode klaproos kopen? Bied vanaf 40!

Arty Grimm - Rode klaproos

Geplaatst doorkickie

Jaartal2004
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036 kopen? Bied vanaf 85!

Theo Blankestijn - aquarel - Noord-Hollandse polder - 21036

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Saskia Bremer - zeefdruk - Tower of David - 21032 kopen? Bied vanaf 50!

Saskia Bremer - zeefdruk - Tower of David - 21032

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2000
Afmetingen73 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krikor Momdjian - drogenaaldets / aquatint - Zonder titel 4/20 e.d. - 21526 kopen? Bied vanaf 95!

Krikor Momdjian - drogenaaldets / aquatint - Zonder titel 4/20 e.d. - 21526

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratieve objecten kopen? Bied vanaf 60!

Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratieve objecten

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543 kopen? Bied vanaf 65!

Johannes Hessel Brolsma - aquarel 'landschap in zonlicht' - 21543

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 27 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - Limited Edition Schaak spel / Chess Game kopen? Bied vanaf 85!

Keith Haring - Limited Edition Schaak spel / Chess Game

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Jan Peter van Opheusden - Danseres kopen? Bied vanaf 45!

Jan Peter van Opheusden - Danseres

Geplaatst doorkickie

Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020 kopen? Bied vanaf 85!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tineke Looman - Olieverf op canvaspapier, Silent moment for us - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Tineke Looman - Olieverf op canvaspapier, Silent moment for us - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen114 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054 kopen? Bied vanaf 40!

Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018 kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - aquarel / pentekening 'meisje met hoed' - 21018

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away I kopen? Bied vanaf 20!

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Ruijter - Geometrische compositie [unicum] - 21940 kopen? Bied vanaf 265!

Georg Ruijter - Geometrische compositie [unicum] - 21940

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 135!

Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes"

Geplaatst doordjs

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen16.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Ruijter - Geometrische compositie 8 [unicum] - 21937 kopen? Bied vanaf 325!

Georg Ruijter - Geometrische compositie 8 [unicum] - 21937

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
DragerHardboard
IngelijstIngelijst

Leon Savelsberg - Gouache op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van Diemen - Golf - zeefdruk kopen? Bied vanaf 85!

Jan van Diemen - Golf - zeefdruk

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925 kopen? Bied vanaf 50!

Gerd van Dulmen - Ets / aquatint: wespen - 1971 - 21925

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eliza Kopec - Emotionel Birds - 21043 kopen? Bied vanaf 25!

Eliza Kopec - Emotionel Birds - 21043

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - balans (?) kopen? Bied vanaf 425!

Corneille - balans (?)

Geplaatst dooresger29

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2020
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Corneille - (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 280!

Corneille - (titel onbekend)

Geplaatst dooresger29

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tonel (Ps.) - Antonio Eligio Fernández Tonel - Con brazo largo pero inutil 62/100 - CUBA - kopen? Bied vanaf 150!

Tonel (Ps.) - Antonio Eligio Fernández Tonel - Con brazo largo pero inutil 62/100 - CUBA -

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Simon Koene - Arend kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Arend

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen28.6 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aat Veldhoen - Naakt met vogelkop - bijzonder brons beeld - 21504 kopen? Bied vanaf 1595!

Aat Veldhoen - Naakt met vogelkop - bijzonder brons beeld - 21504

Beeld / Object

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekBrons
Afmetingen42 cm x 20 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Simon Koene - Kudde zebra's kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Kudde zebra's

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.7 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Cassiman - olieverf - La Entrada - 21023 kopen? Bied vanaf 450!

Roland Cassiman - olieverf - La Entrada - 21023

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Koene - 2 Zebra's kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - 2 Zebra's

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.8 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Knotwilgen e.a. - ingelijste steendruk uit 1983 - 21013 kopen? Bied vanaf 65!

Nicolaas Wijnberg - Knotwilgen e.a. - ingelijste steendruk uit 1983 - 21013

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - steendruk Prent 190 - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Martin Engelman - steendruk Prent 190 - zonder titel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Tijger kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Tijger

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen27.7 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Cassiman - groot portret in goudkleurige lijst kopen? Bied vanaf 350!

Roland Cassiman - groot portret in goudkleurige lijst

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen115 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel "Ankeveen" 1960 kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Aquarel "Ankeveen" 1960

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1960
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Buffel kopen? Bied vanaf 30!

Simon Koene - Buffel

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josua Reichert - steendruk uit 2005 - nooit ingelijst geweest - 21022 kopen? Bied vanaf 95!

Josua Reichert - steendruk uit 2005 - nooit ingelijst geweest - 21022

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2005
TechniekLitho
Afmetingen60.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926 kopen? Bied vanaf 75!

Kees Spermon - zeefdruk - 'Conversation piece grey' - 21926

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1976
TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst