3. items
  5. Nieuw aanbod
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 150!

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van nieuwste aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Peter Vos - Ascalaphus

Geplaatst doorZomertje50

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen29.7 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans van Wingerden - Suprematische Compositie II kopen? Bied vanaf 150!

Hans van Wingerden - Suprematische Compositie II

Geplaatst doorArtfox

Jaartal1988
Afmetingen143 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 130!

Herman Brood - Brasil God

Geplaatst doorro53

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Infinity

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Gr Zeefdruk SIX LADIES AT THE BLUE BAR. Hand gesigneerd. kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - Gr Zeefdruk SIX LADIES AT THE BLUE BAR. Hand gesigneerd.

Geplaatst doorduif

Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six ladies at The black bar' kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six ladies at The black bar'

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corry Ammerlaan - Visie op de toekomst kopen? Bied vanaf 55!

Corry Ammerlaan - Visie op de toekomst

Beeld / Object

Geplaatst doornulag1

TechniekVerbronsd
Afmetingen14 cm x 3.5 cm x 4 cm (h x b x d)
Adriana van Zoest - Dubbel stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Adriana van Zoest - Dubbel stilleven

Geplaatst doorInfohenk

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
José Luis Casasola - onbekend kopen? Bied vanaf 1!

José Luis Casasola - onbekend

Beeld / Object

Geplaatst doorweegschaal

TechniekTin
Afmetingen7.5 cm x 6.0 cm x 6.0 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Reuben Ryley - Justice & Peace kopen? Bied vanaf 2500!

Charles Reuben Ryley - Justice & Peace

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1789
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 18 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

Henry De Groux - Le Christ

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1900
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoine van den Wildenberg - Ochtendnevel kopen? Bied vanaf 10!

Antoine van den Wildenberg - Ochtendnevel

Geplaatst doorBernardenbeppie

Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - Twee Hanen - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Dick Elffers - Twee Hanen - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst