George Struikelblok (1973) Mi Lobi Joe Soté (I, II, III)
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 33.5 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350