3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

George Struikelblok - Mi Lobi Joe Soté (I, II, III) kopen? Bied vanaf 350!
George Struikelblok (1973) Nederlands Mi Lobi Joe Soté (I, II, III)
Afmetingen33.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Bart Jonkers - á la campagne kopen? Bied vanaf 300!
Bart Jonkers (1920-2001) Nederlands á la campagne
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 300
Rien Goené - Geometrisch Abstract IJzerplastiek kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Geometrisch Abstract IJzerplastiek
TechniekIJzer
Afmetingen50 x 30 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 750
Rembrandt van Rijn - Bedelaar met een houten been. Lichtdruk. kopen? Bied vanaf 79!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands Bedelaar met een houten been. Lichtdruk.
TechniekOverig
Afmetingen12 x 7 cm (h x b)
€ 79
Marianne Bey - Pretty Woman kopen? Bied vanaf 175!
Marianne Bey (1950) Nederlands Pretty Woman
Afmetingen175 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Elly Mes - Schilderij kopen? Bied vanaf 250!
Elly Mes (1931) Nederlands Schilderij
Afmetingen95 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Joan Miro - La Sauterelle - 1975 - Litografía original IV (band II) - Mourlot 1039 kopen? Bied vanaf 149!
Joan Miro (1893-1983) Spaans La Sauterelle - 1975 - Litografía original IV (band II) - Mourlot 1039
TechniekLitho
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 149
Joan Miro - Litografía original VI (band I) 1972 - Referentie Mourlot 862 kopen? Bied vanaf 149!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litografía original VI (band I) 1972 - Referentie Mourlot 862
TechniekLitho
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 149
Philip Vencken - Is this Joyce (Groot) - Olieverf op doek ☆☆ In Prijs verlaagd ☆☆ kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken (1950) Nederlands Is this Joyce (Groot) - Olieverf op doek ☆☆ In Prijs verlaagd ☆☆
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Joyce Roybal - Muzikanten kopen? Bied vanaf 25!
Joyce Roybal (1955) Amerikaans Muzikanten
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
€ 25
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
€ 25
Corry Ammerlaan - Verbondenheid kopen? Bied vanaf 125!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Verbondenheid
TechniekBrons
Afmetingen19 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
€ 125
Joyce Roybal - Muzikanten kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
€ 30
Peter Cox - Rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 60!
Peter Cox (1912-1985) Nederlands Rivierenlandschap
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Grosfeld - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Jan Grosfeld (1956-2019) Nederlands geen titel
TechniekLitho
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Eric van Solm - 2021.02.R kopen? Bied vanaf 250!
Eric van Solm (1958) Nederlands 2021.02.R
TechniekHout
Afmetingen59 x 23 x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Eric van Solm - 'Baustelle in Osten' kopen? Bied vanaf 250!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Baustelle in Osten'
TechniekHout
Afmetingen38 x 30 x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Eric van Solm - 'Das Eckhaus' kopen? Bied vanaf 250!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Das Eckhaus'
TechniekHout
Afmetingen35 x 43 x 27 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Theo Koster - 6 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 200!
Theo Koster (1952) Nederlands 6 zeefdrukken
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen70 x 195 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Armando - Das Tier kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Das Tier
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Fenneke van der Elst - Drie tulpen IV kopen? Bied vanaf 25!
Fenneke van der Elst (1950) Nederlands Drie tulpen IV
TechniekLitho
Afmetingen50 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Gustaaf De Keukelaere - Code de Bretagne,Tréboul kopen? Bied vanaf 150!
Gustaaf De Keukelaere (1881-1950) Belgisch Code de Bretagne,Tréboul
Afmetingen70 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Phil Grisel - Boerderij in Landschap ( Zoelen ? ) kopen? Bied vanaf 75!
Phil Grisel (1923) Nederlands Boerderij in Landschap ( Zoelen ? )
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 75
Gustaaf De Keukelaere - Franse visser kopen? Bied vanaf 150!
Gustaaf De Keukelaere (1881-1950) Belgisch Franse visser
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk Jeanne HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk Jeanne HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW IN BLAUW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW IN BLAUW Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Piet Rackwitsz - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 150!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands Bloemen in vaas
Afmetingen69 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hendrik Weegewijs - Wijds landschap met wandelaar kopen? Bied vanaf 90!
Hendrik Weegewijs (1875-1964) Nederlands Wijds landschap met wandelaar
Afmetingen26 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Rien Goené - Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Atelier
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 400
Alexander Hugo Bakker Korff - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882) Nederlands Onbekend
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dick Tasma - Kariatiden kopen? Bied vanaf 500!
Dick Tasma (1951-2013) Nederlands Kariatiden
Afmetingen110 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Ronald Boonacker - Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Bonaire, INGELIJST
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Ronald Boonacker - Tanzania I, INGELIJST kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Tanzania I, INGELIJST
Afmetingen60 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Reinier Craeyvanger - Pijprokende man met pofbroek kopen? Bied vanaf 100!
Reinier Craeyvanger (1812-1880) Nederlands Pijprokende man met pofbroek
TechniekPotlood
Afmetingen27.7 x 21.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 100
Francien Krieg - Perfekte Unvollkommenheiten kopen? Bied vanaf 2500!
Francien Krieg (1973) Nederlands Perfect imperfections
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.500
Dorien Plaat - Bleib ruhig kopen? Bied vanaf 975!
Dorien Plaat (1960) Nederlands Stay cool
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 975
Aat Veldhoen - 8 Rotaprints kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands 8 Rotaprints
TechniekOffset
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
€ 80
Gijs Donker - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Gijs Donker (1964) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen130 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Evert Moll - Schip in de Maashaven kopen? Bied vanaf 395!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Schip in de Maashaven
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Anton Heyboer - Cancan Danseres kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan Danseres
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 275!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 325!
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Corry Ammerlaan - Van Niekerk kopen? Bied vanaf 85!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Van Niekerk
TechniekBrons
Afmetingen8.5 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart kopen? Bied vanaf 850!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands Hollands landschap met molen en vaart
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Kantcho Kanev - Kantcho Kanev: Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Kantcho Kanev: Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot)
Afmetingen113 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Darjeeling lady - Alleen in passe-partout kopen? Bied vanaf 10!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands Zeefdruk, Darjeeling lady - Alleen in passe-partout
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Toon Kuijpers - Zeefdruk, Holland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Zeefdruk, Holland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ton Albers - (1923) Fraai stilleven in olieverf kopen? Bied vanaf 79!
Ton Albers (1923) Nederlands (1923) Fraai stilleven in olieverf
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79
Cornelis Vreedenburgh - Hollands riviergezicht kopen? Bied vanaf 1350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Hollands riviergezicht
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.350