3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.

Louis Boermeester - De wenende god kopen? Bied vanaf 250!
Louis Boermeester (1908-1992) Nederlands De wenende god
Techniek Olieverf
Afmetingen 72 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Bob Kemper - Serie van 4 zeefdrukken: Road, Europoort, Rail en Air kopen? Bied vanaf 125!
Bob Kemper (1936) Nederlands Serie van 4 zeefdrukken: Road, Europoort, Rail en Air
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 41 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Hans Paus - Onbekend (groot) kopen? Bied vanaf 190!
Hans Paus (1959) Nederlands Onbekend (groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Alfonso Moreno - Stilleven met parkiet kopen? Bied vanaf 495!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Stilleven met parkiet
Techniek Olieverf
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Martin Kers - Serie van 11 landschapsfoto's kopen? Bied vanaf 40!
Martin Kers (1944) Nederlands Serie van 11 landschapsfoto's
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Kees van Dongen - Mignon kopen? Bied vanaf 225!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Mignon
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jelis van Dolderen - Habana Monte Cristo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Habana Monte Cristo, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Barbara Jonk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Barbara Jonk (1955) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Dirkje Kuik - Hommage a Moreelse, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Hommage a Moreelse, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Anton Pieck - winkelen kopen? Bied vanaf 100!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands winkelen
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cecile van Spronsen - yellow evening kopen? Bied vanaf 125!
Cecile van Spronsen (1948) Nederlands yellow evening
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Cecile van Spronsen - yellow morning kopen? Bied vanaf 125!
Cecile van Spronsen (1948) Nederlands yellow morning
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Corneille - PETITE FEMME EPOUVANTAIL kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch PETITE FEMME EPOUVANTAIL
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 195
Corneille - LA FLEUR ROUGE kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch LA FLEUR ROUGE
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 195
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 35
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Herman Brood - KEUKENPRINSES kopen? Bied vanaf 990!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands KEUKENPRINSES
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Corneille - Set van 2 posters: Cobra 1951 + Un Cobra dans le Val d'Oise kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 2 posters: Cobra 1951 + Un Cobra dans le Val d'Oise
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 50
Jan Luyken - Avondmaal kopen? Bied vanaf 40!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands Avondmaal
Techniek Gravure
Afmetingen 13.5 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Jan Luyken - Bediening des Doops zo van Jonge als bejaarde persoonen in een doopvont. kopen? Bied vanaf 40!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands Bediening des Doops zo van Jonge als bejaarde persoonen in een doopvont.
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Jan Luyken - Origenes onderwijzende de Geloofsleerlingen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands Origenes onderwijzende de Geloofsleerlingen
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Jan Luyken - Ondervraaging der Geloofsleerlingen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands Ondervraaging der Geloofsleerlingen
Techniek Gravure
Drager Geschept Papier
€ 40
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Andy Warhol - Gele Koe kopen? Bied vanaf 75!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Gele Koe
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Jan Cremer - Grote zeefdruk 'Harten/tulpen, prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk 'Harten/tulpen, prachtig gelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands The Gardener (mooi gelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Rob Schotsman - Rob Schotsman-zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Rob Schotsman (1944) Nederlands Rob Schotsman-zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 103 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Gea Karhof - Bloeiend verleden-op een bloeiende toekomst kopen? Bied vanaf 25!
Gea Karhof (1945) Nederlands Bloeiend verleden-op een bloeiende toekomst
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Glasschade
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Hannes D'Haese - 'Money will come, money will go....' kopen? Bied vanaf 299!
Hannes D'Haese (1965) Belgisch 'Money will come, money will go....'
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 299
Ada Breedveld - Surrealistische Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Surrealistische Ets
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Jacqueline Schäfer - Zeefdruk, Amsterdammertje - hand gesigneerd - 99 kopen? Bied vanaf 100!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Zeefdruk, Amsterdammertje - hand gesigneerd - 99
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Espen Hagen - Gr Zeefdruk (50x135 cm) GOING TO WORK Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Gr Zeefdruk (50x135 cm) GOING TO WORK Hand gesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Mobach Keramiek - Gemerkt Mobach kopen? Bied vanaf 45!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands Gemerkt Mobach
Afmetingen 24 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Arne Jacobsen - Twee draaibare asbakken Arne Jacobsen kopen? Bied vanaf 45!
Arne Jacobsen (1902-1971) Deens Twee draaibare asbakken Arne Jacobsen
Afmetingen 8 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 45
Frank Letterie - Geborgen begin. kopen? Bied vanaf 25!
Frank Letterie (1931) Nederlands Geborgen begin.
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Dicker Ware Pottery - Royal Tudor Ironstone WINDMILL- hand engraved by W.N.Mellor kopen? Bied vanaf 20!
Dicker Ware Pottery (1843-1957) Engels Royal Tudor Ironstone WINDMILL- hand engraved by W.N.Mellor
Afmetingen 3 x 25.5 x 25.5 cm (h x b x d)
€ 20
Societe Ceramique - twee borden en één schotel BLEU WILLOW kopen? Bied vanaf 25!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands twee borden en één schotel BLEU WILLOW
Afmetingen 3 x 34 x 34 cm (h x b x d)
€ 25
Max Bill - Zeefdruk, compositie met wit centrum kopen? Bied vanaf 60!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Zeefdruk, compositie met wit centrum
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
€ 60
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Ik kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Ik
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Corry Ammerlaan - Schaal en bekers, porselein Artihove, gemerkt CAN kopen? Bied vanaf 30!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Schaal en bekers, porselein Artihove, gemerkt CAN
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 30
Peter Bes - Hippodrome kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands Hippodrome
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Leonor Fini - Ets, VERHAAL VAN DE 672E NACHT XIII kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Ets, VERHAAL VAN DE 672E NACHT XIII
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Pierre jean Van de Ouderaa - Jonge vrouw kopen? Bied vanaf 499!
Pierre jean Van de Ouderaa (1841-1915) Belgisch Jonge vrouw
Techniek Olieverf
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Sam Middleton - Lithografie, Abstracte compositie met oranje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Lithografie, Abstracte compositie met oranje - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Sierk Schroder - Olieverf op doek, Stilleven met wijnfles - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven met wijnfles - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Antoinette van Hoytema - Olieverf op doek, Stilleven met plant kopen? Bied vanaf 100!
Antoinette van Hoytema (1875-1967) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven met plant
Techniek Olieverf
Afmetingen 52 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 100
Peter Odijk - Olieverf op doek, Jenny & Colly kopen? Bied vanaf 35!
Peter Odijk (1889-1963) Nederlands Olieverf op doek, Jenny & Colly
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 35
Paul Bodifee - Gemengde techniek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Gemengde techniek, Straatje - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39.5 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100