3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Corneille - Soleil - 2 champagne glazen kopen? Bied vanaf 1!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Soleil - 2 champagne glazen
TechniekOverig
Afmetingen23 x 6 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 1
Jos Willems - Bergdorp aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Jos Willems (1948) Nederlands Bergdorp aan het water
Afmetingen62 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
George Ebrin Adingra - Masker kopen? Bied vanaf 100!
George Ebrin Adingra (1933-2005) Ivoriaans Frans Masker
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Borek Sipek - Follies Luigi II kopen? Bied vanaf 1400!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi II
Afmetingen48 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 1.400
Johannes Cornelis Wienecke - Federatie van handel in gouden en zilveren werken kopen? Bied vanaf 95!
Johannes Cornelis Wienecke (1872-1945) Nederlands Federatie van handel in gouden en zilveren werken
TechniekBrons
Afmetingen7 x 4.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Leo Schatz - Ik heb geen aanleg voor verdriet kopen? Bied vanaf 1!
Leo Schatz (1918-2014) Nederlands Ik heb geen aanleg voor verdriet
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 1 cm (h x b)
€ 1
Guillaume Le Roy - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen75 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Visione - Free will kopen? Bied vanaf 40!
Mark Visione (1953) Nederlands Free will
TechniekEts
Afmetingen73 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Sirks - Spaansche Kade Rotterdam 104-JS kopen? Bied vanaf 25!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Spaansche Kade Rotterdam 104-JS
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Richard Avedon - Marilyn Monroe, NY, 6. Mai 1957 kopen? Bied vanaf 350!
Richard Avedon (1923-2004) Amerikaans Marilyn Monroe, New York, 6 mei 1957
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25.2 x 24.7 cm (h x b)
€ 350
Mark Visione - The Tower kopen? Bied vanaf 50!
Mark Visione (1953) Nederlands The Tower
TechniekEts
Afmetingen72.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mats Jonasson - Kristallen schaal modelnr 6944 - uitvoering Maleras Crystal kopen? Bied vanaf 85!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen schaal modelnr 6944 - uitvoering Maleras Crystal
Afmetingen12.5 x 23.5 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht1660 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Borek Sipek - Follies Luigi I kopen? Bied vanaf 3000!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I
Afmetingen100 x 50 x 50 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 3.000
Corneille - Vrouw kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw
Afmetingen75 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Larry Zox - "Moro I" 1981 - Limitierte Auflage 185 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Larry Zox (1937-2006) Amerikaans "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Afmetingen108 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Geen titel
Afmetingen75 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Fase Madrid - Boomerang Fase bureaulamp kopen? Bied vanaf 390!
Fase Madrid (1964) Spaans Boomerang Fase bureaulamp
Afmetingen41 x 56 cm (h x b)
Gewicht5000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 390
Hollie Witteveen - Lentedans !! kopen? Bied vanaf 175!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands Lentedans !!
TechniekLitho
Afmetingen80 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Hollie Witteveen - Feest !! kopen? Bied vanaf 150!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands Feest !!
TechniekLitho
Afmetingen83 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
M.C. Escher - Waterfall kopen? Bied vanaf 65!
M.C. Escher (1898-1972) Nederlands Waterfall
TechniekOffset
Afmetingen40.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Porceleyne Fles - Delfts blauw Kastdeel kopen? Bied vanaf 100!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Delfts blauw Kastdeel
Afmetingen38 x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Hollie Witteveen - Zeemansgeluk kopen? Bied vanaf 250!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands Zeemansgeluk
TechniekLitho
Afmetingen87 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Roger Hebbelinck - Bruges vieux Port kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Bruges vieux Port
TechniekEts
Afmetingen46 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jef Codron - Straatje in Brussel kopen? Bied vanaf 40!
Jef Codron (1882-1942) Belgisch Straatje in Brussel
TechniekEts
Afmetingen72 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Geert de Bruijn - Dualiteiten kopen? Bied vanaf 300!
Geert de Bruijn (1956) Nederlands Dualiteiten
Afmetingen1.25 x 1.25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300
Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Ger Sluijter (1901-1985) Nederlands zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Carl-Harry Stalhane - Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm kopen? Bied vanaf 225!
Carl-Harry Stalhane (1920-1990) Zweeds Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm
Afmetingen4 x 16 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 27
Jan Snoeck - Verzilverde Theebus in opdracht van de NKF - Uitvoering Koninklijke Begeer kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Verzilverde Theebus in opdracht van de NKF - Uitvoering Koninklijke Begeer
Afmetingen9.5 x 5.7 x 5.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Sanne Kuiper - Strandlopers kopen? Bied vanaf 1500!
Sanne Kuiper (1971) Nederlands Strandlopers
Afmetingen128 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen50 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen51 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Willem Witsen - Canale Grande I kopen? Bied vanaf 215!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Canale Grande I
Afmetingen48.5 x 50.5 cm (h x b)
€ 215
Armand Fernandez - Collier met zeven verftubetjes kopen? Bied vanaf 40!
Armand Fernandez (1928-2005) Frans Amerikaans Collier met zeven verftubetjes
TechniekTin
Afmetingen37 x 34 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht35 g
€ 40
TechniekTin
Gewicht35 g
€ 40
Gerard Swaenepoel - Voorschoten, Glas gravure met 18 karaats goudomranding kopen? Bied vanaf 45!
Gerard Swaenepoel Nederlands Voorschoten, Glas gravure met 18 karaats goudomranding
Afmetingen43 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
€ 45
TechniekTin
Gewicht35 g
€ 40
Rolf Weijburg - ZANZIBAR TOWN - UNGUJA ISLAND kopen? Bied vanaf 59!
Rolf Weijburg (1952) Nederlands ZANZIBAR TOWN - UNGUJA ISLAND
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 59
Ad Arma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Ad Arma (1954) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Horacio Sapere - datos del visitant kopen? Bied vanaf 150!
Horacio Sapere (1951) Argentijns datos del visitant
Afmetingen97 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekTin
Gewicht35 g
€ 40
Nicolas Dings - Echtpaar in tuin, origineel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Nicolas Dings (1953) Nederlands Echtpaar in tuin, origineel, handgesigneerd
Afmetingen23.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Toon de Jong - Tjalk voor Dordrecht Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 100!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Tjalk voor Dordrecht Epreuve d'Artiste
TechniekLitho
Afmetingen47 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Leon Tebbe - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
Leon Tebbe (1949) Nederlands Landschap
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 45
Jef van Tuerenhout - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 85!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch Naakte vrouw
Afmetingen58 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Dirk Harting - Staalmeestersbrug/Staalstraat Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Staalmeestersbrug/Staalstraat Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen137 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50